technolog - procesní inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost P A R D A M, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech - technolog - procesní inženýr.

Místo výkonu práce: Žižkova 2494, 413 01 Roudnice nad Labem. Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání (chemické, strojní, textilní) - Chuť poznávat nové technologie a procesy, flexibilita a vnitřní motivace k dosahování pracovních cílů - Praktický přístup k řešení provozních problémů, manuální a technická zručnost - Uživatelská znalost práce na PC (MC Office), znalost AJ na komunikativní úrovni - Zkušenosti se zaváděním nových technologických procesů výhodou Náplň práce: - Výzkum a vývoj v oblasti přípravy nových typů materiálů - Definování a optimalizace výrobních procesů výrobních technologií pro výrobu nanovlákenných materiálů - Plánování výroby a tvorba výrobních harmonogramů a dokumentů ve spolupráci s obchodním oddělením společnosti - Kontrola kvality vyráběných produktů - Zodpovědnost za plnění výrobních plánů a dodržování výrobních procesů - Podílení se na vývoji nových a úpravách stávajících výrobních technologií Nabízíme: - Práci v rozrůstající se společnosti, která je prvním výrobcem keramických nanovláken na světě - Práci v mladém kolektivu s perspektivou kariérního růstu v oboru s obrovským potenciálem - Odpovídající platové ohodnocení Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Společnost

P A R D A M, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Žižkova 2494, 413 01 Roudnice nad Labem, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P A R D A M, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost P A R D A M, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému