Odborný referent/vrchní referent - Pokusník na Zkušební stanici Staňkov, Odbor provozní a zkušební

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti zemědělství - odborný referent/vrchní referent - pokusník na zkušební stanici staňkov, odbor provozní a zkušební.

Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu do 9. platové třídy. Hlavní popis činnosti: připravuje podklady pro zakládání a vedení pokusů na zkušebních lokalitách, ošetřování pokusů, sklizni a rozborů, vykonávání technických prací při zakládání, ošetřování a sklizni odrůdových pokusů, provádí a vyhodnocuje státní odrůdové pokusy pro registraci a právní ochranu odrůd, zabezpečuje odborný dozor a kontrolu, během vegetace provádí pozorování znaků dle metodik v pokusech a vede záznamy, operativně v průběhu vegetace připravuje data z odrůdových zkoušek, které má přímo v péči (plní báze dat), provádí odběr vzorků za vegetace, po sklizni, samostatný výkon státního dozoru po registraci odrůd, krmiv a hnojiv a certifikace rozmnožovacího materiálu a pro ochranu půdy, po sklizni provádí odbornou a počítačovou kontrolu výsledků zkoušek, jak jsou průběžně doručovány na médiích a řídí se při tom pokyny referenta specialisty plodiny Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 30. září 2016, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu: Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Hroznová 2, 656 06 Brno, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu: kontakt nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID: ugbaiq7. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo pokusník, ZS Staňkov “. Více informací na kontakt.

Lokalita pracoviště

Americká 58, 345 61 Staňkov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 170 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému