PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diecézní charita Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/ka.

Požadujeme: - SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách - zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči - znalost oblasti péče o seniory a osoby se zdravotním postižením - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (pečovatelky jezdí do domácností ke klientům služebním autem) - morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost - ztotožnění se s firemní kulturou organizace - schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže, schopnost řešit složité situace (vyplývá z terénní služby) - zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci - dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie Bližší informace: - výkon práce na středisku Charitní pečovatelské služby Třebíč - práce v terénu v rámci okresu Tř. - nástup dle dohody na úvazek 0,5 - hrubá mzda 15 000 na celý úvazek + další benefity - pracovní náplň: výkon pečovatelské služby v domácnostech - péče o seniory a osoby se zdrav. postižením - pomoc při sebeobslužných činnostech, při osobní hygieně, podávání jídla, údržba domácnosti, vyřizování osobních záležitostí klientů, administrativa spojená s poskytováním služby klientům Motivační dopis s životopisem zasílejte do 30. 10. 2016 elektronicky na adresu: kontakt - do předmětu uveďte výběrové řízení. Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k osobnímu pohovoru.

Lokalita pracoviště

L. Pokorného 58, 674 01 Třebíč 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

9.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diecézní charita Brno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diecézní charita Brno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému