PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, ZDRAVOTNÍ ASISTENT/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diecézní charita Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pracovník/ce v sociálních službách, zdravotní asistent/ka.

Požadujeme: - SOU, SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách - znalost a zkušenost v přímé péči o vážně nemocného člověka - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič! - morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost - ztotožnění se s firemní kulturou organizace - schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže (vyplývá z terénní služby) - zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci - dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie - znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, práce s internetem) Nabízíme: - úvazek 0,5 s možností navýšení - platové ohodnocení 15 500 Kč (na celý úvazek) + další benefity - nástup možný ihned - práce v domácnostech v rámci celého okresu Třebíč - nepravidelná pracovní doba - zástupy za nemoc, dovolené, večerní a víkendové služby - pracovní náplň: péče v rodinách o vážně nemocné uživatele, administrativa spojená s poskytováním služby Motivační dopis s životopisem zasílejte elektronicky do 31. 10. 2016 na adresu: kontakt - do předmětu uveďte výběrové řízení. Pouze vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Lokalita pracoviště

L. Pokorného 58, 674 01 Třebíč 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

9.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diecézní charita Brno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diecézní charita Brno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému