Vedoucí výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - vedoucí výroby.

Požadované dovednosti " SŠ/VŠ vzdělání technického směru " praxe ve strojírenské, příp. elektro výrobě více než 2 roky " zkušenosti na pozici ve vedení malého týmu pracovníků ve výrobě " schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků " schopnost zavádět změny a nové procesy " dobré organizační dovednosti a orientace na výsledek " uživatelská znalost MS OFFICE " aktivní řidič Arkon Flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů s distribucí po celém světě. Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici. Vedoucí výroby - Mistr PRACOVNÍ NÁPLŇ: " komplexní řízení výrobního provozu - svařovna a elektro výroba " vedení týmu zhruba 10 pracovníků (očekáváme rozšíření týmu) " komunikace s dodavateli materiálu pro výrobu " částečný odvoz , dovoz polotovarů od dodavatelů " dohled nad skladovým hospodářstvím " organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení " navrhování a implementace zeštíhlení výrobních procesů a systémů kontroly kvality " odpovědnost za kvalitu, plnění termínů zakázek a efektivitu výroby " denní plánování strojních, materiálních a personálních kapacit " reporting vedení společnosti NABÍZÍME: " zázemí stabilní společnosti v oboru " kvalitní mzdové ohodnocení " balíček zaměstnaneckých benefitů " firemní vzdělávání " možnost osobního a profesního růstu " perspektiva dlouhodobé spolupráce

Lokalita pracoviště

Nováčkova 418, 614 00 Brno 14, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Arkon Flow Systems, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému