SAP SPECIALISTA/TKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí - sap specialista/tka.

Místo výkonu práce - Nošovice Náplň práce: -Sběr požadavků od kolegů z HR oddělení -Tvorba nebo úprava stávajících reportů v rámci existujících modulů -Konsolidace dat z různých zdrojů -Řešení uživatelských problémů -Analýza a podíl na řešení komplexnějších projektů Co požadujeme: -Znalost některého z modulu SAP - podmínkou -SAP HR znalost - výhodou -Pokročilá uživatelská znalost SAP -Základní znalost skriptování (nejedná se o SAP development) -Schopnosti sbírat požadavky od netechnických zaměřených kolegů v nestrukturované podobě -Znalost AJ pro občasnou komunikaci Co nabízíme: -Účast na projektu pro stabilní a prosperující společnost -Možnost osobního rozvoje a profesního růstu -Příjemné pracovní prostředí

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Databázový specialista v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 50 000 - 70 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému