SPECIALISTA/-TKA PRO INTERNETOVÝ MARKETING

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Petr Hrnčíř hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista/-tka pro internetový marketing.

SPECIALISTA/-TKA PRO INTERNETOVÝ MARKETING - Pracoviště Jičín. V případě zájmu pište na e-mail: kontakt, bližší informace na tel.: kontaktp. Hrnčíř. náplň práce: - podíl na tvorbě, designu a obsahu produktových webů Biomag - zajištění překladů webů Biomag pomocí interních a externích překladatelů - spoluvytváření a realizace kompletní strategie online marketingu - zajišťování úprav dle aktuálních SEO trendů - analizace dat z Google Analytics - správa PPC systém - přicházet s novými nápady požadujeme: - trestní bezúhonnost, znalost práce na PC nabízíme: - stravenky, pravidelné bonusy, mobilní telefon a notebook (i pro soukr.účely), možnost individuální pracovní doby - primárně nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1,5 roku s možností prodloužení - možnost práce i na DPP nebo DPČ - možnost plného i zkráceného úvazku Vhodné pro absolventy.

Společnost

Petr Hrnčíř

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1270, 506 01 Jičín 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petr Hrnčíř výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petr Hrnčíř o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému