PŘEKLADATEL/-KA A EXPORTNÍ PRODUKTOVÝ(Á) SPECIALISTA/-TKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Petr Hrnčíř hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - překladatel/-ka a exportní produktový(á) specialista/-tka.

PŘEKLADATEL/-KA A EXPORTNÍ PRODUKTOVÝ(Á) SPECIALISTA/-TKA - Pracoviště Jičín. V případě zájmu pište na e-mail: kontakt, bližší informace na tel.: kontaktp. Hrnčíř. náplň práce: - komunikace se stávajícími a vyhledávání nových obchodních partnerů - kompletní překlady komunikace a firemních materiálů (web, katalogy, emaily, návody, reklamy...) - obchodní vyjednávání s našimi distributory a tlumočení na jednáních, prezentacích jak v ČR, tak v zahraničí - znalost angličtiny podmínkou - trestní bezúhonnost, znalost práce na PC nabízíme: - stravenky, prémie, mobilní telefon a notebook (i pro soukr.účely), možnost individuální pracovní doby - primárně nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1,5 roku s možností prodloužení - možnost práce i na DPP nebo DPČ - možnost plného i zkráceného úvazku Vhodné i pro osoby OZP i cizince na zaměstnanecké karty.

Společnost

Petr Hrnčíř

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1270, 506 01 Jičín 1 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petr Hrnčíř výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petr Hrnčíř o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému