SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městská charita České Budějovice hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti sociální práce - sociální pracovník/ice.

Klíčový pracovník v Centru sociálních služeb Dům sv. Pavla - individuální práce s uživateli, základní sociální poradenství Dům sv. Pavla poskytuje sociální služby lidem bez domova - azylový dům, noclehárna, nízkoprahové denní centrum. Požadujeme: kvalifikační předpoklady odpovídající Zákonu o sociálních službách (Zákon č. 108/2006 Sb.)- minimální stupeň vzdělání VOŠ sociálního směru, znalost práce s PC (Word, Outlook, Excel), schopnost práce v týmu, komunikativnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, dobrý psychický a fyzický zdravotní stav, ochota učit se nové věci Motivační dopis v rozsahu max. 1 A4 + životopis zasílejte na e-mail: kontakt, kontakt nejpozději 31. 10. 2016

Lokalita pracoviště

Riegrova 1901, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městská charita České Budějovice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městská charita České Budějovice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému