Stavební inženýr - technik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZEMAN PEM, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - stavební inženýr - technik.

místo výkonu práce: Michelská 22/12, Michle kontakt: Hanáčková Pavlína Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Rakouská firma se zaměřením na výstavbu ocelových hal hledá Stavebního inženýra - technika. Požadujeme: - absolvent VŠ, Fakulty stavební - projekční, technickou a organizační činnost - základní praxe v oboru, delší praxe výhodou - velmi dobrou znalost práce v programu AutoCAD, MS Excel, MS Word, MS Outlook - alespoň pasivní znalost německého nebo anglického jazyka - zodpovědný přístup k řešení úkolů, schopnost práce v týmu, samostatnost, flexibilita - řidičský průkaz sk.B Nabízíme: - zázemí silné mezinárodní společnosti - práci na různorodých projektech - zaškolení v zahraniční pobočce - adekvátní finanční ohodnocení - práci v příjemném prostředí v menším kolektivu - zaměstnanecké výhody, stravenky, 5 týdnů dovolené

Společnost

ZEMAN PEM, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Michelská 22, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Němčina - základní porozumění

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZEMAN PEM, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZEMAN PEM, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému