Konstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér/ka.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail Hana.Kučkontakt. - vzdělání elektro, technického nebo strojírenského zaměření - předchozí praxe na obdobné pozici výhodou - znalost 3D CAD systému podmínkou (SolidWorks výhodou) - pokročilá znalost práce na PC (MS Office) - pokročilá znalost AJ (aktivně slovem i písmem) - samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat do zahraničí - návrh a zpracování konstrukční dokumentace k produktům - návrh a konstrukce nových výrobků - zodpovědnost za řízení přiděleného projektu (od prvního návrhu až po start sériové výroby) - spoluúčast na změnovém řízení pro stávající výrobky - archivace a udržování výkresové dokumentace - dovolená navíc, cafeterie, příspěvek na stravování, bonusový systém, 13.plat.

Lokalita pracoviště

Strojnická 633, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.2.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému