Systémový a síťový administrátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PLASTON CR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - systémový a síťový administrátor.

Místo výkonu práce: Plaston CR, s.r.o., Královská 1972, Šluknov Kvalifikační požadavky - Min. středoškolské vzdělání s maturitou - technický obor výhodou - Dobrá znalost systémů Windows Server (2008 R2 a vyšší), Operační systémy Windows (XP,7,8, 8.1 a 10), MS Office 2007 a výše - Komunikativní znalost AJ či NJ, druhý jazyk výhodou - Řidičský průkaz skupiny B Předpoklady uchazeče - Spolehlivost - Schopnost pracovat samostatně a pod tlakem - Týmový hráč - Časová flexibilita - Ochota cestovat (Švýcarsko) - Ochota se připojit ke globálnímu týmu ICT Pracovní náplň - Uživatelská podpora 1. a 2. stupně (Windows, Citrix atd.) - Správa místní infrastruktury HW a SW (zaměření na servery, klienty, tiskárny a telefonie) - Instalace, konfigurace a správa lokálních aplikací - Školení uživatelů v MS Office 2007 a výše, lokálních aplikacích, Citrix XenApp - Výběr a nákup hardwaru - Tvorba dokumentace Další informace: Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové do 30.9.2016 e-mail: kontakt; tel.: kontakt; adresa: Královská 1972, Šluknov 407 77

Společnost

PLASTON CR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Královská 1972, 407 77 Šluknov (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PLASTON CR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PLASTON CR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému