Akademičtí zaměstnanci (min. Ph.D./CSc.)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŠKODA AUTO VŠ o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na vysokých a vyšších odborných školách - akademičtí zaměstnanci (min. ph.d./csc.).

Místo výkonu práce: Na Karmeli 1457 29301 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: kontakt Požadujeme: - zkušenosti s vedením nebo alespoň participací na výzkumných projektech - aktivní publikační činnost v oboru během posledních pěti let s kvalitou impactů nebo danou minimálně uplatnitelností dle současné metodiky RIV - schopnost přednášet v anglickém jazyce Preferované výzkumné specializace: - globální hodnotové řetězce - intra-odvětvový obchod - organizace trhů a odvětví - teorie her v ekonomii - experimentální a behaviorální ekonomie Zaměstnanecké výhody: zaručený bonus, podnikový bonus, dotované stravování, příspěvky na rekreace.

Společnost

ŠKODA AUTO VŠ o.p.s.

Lokalita pracoviště

Na Karmeli 1457, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Postgraduální
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŠKODA AUTO VŠ o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŠKODA AUTO VŠ o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému