TECHNICKÝ ÚŘEDNÍK PRO VYŘIZOVÁNÍ REKLAMACÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KUHN - MT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve výrobě - technický úředník pro vyřizování reklamací.

Požadujeme: znalost němčiny nebo angličtiny podmínkou; min. uživatelská znalost Excel, Word, Outlook, internet; řidičský průkaz sk. B (skupina C výhodou) Pozn.: schopnost samostatné práce, ochota učit se, časová flexibilita a loajalita Nabízíme zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti na pracovní smlouvu. Zaměstnanecké výhody: gastroturky, týden dovolené navíc

Společnost

KUHN - MT, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Okružní 673, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KUHN - MT, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KUHN - MT, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému