Pracovník do výrobny (uzeniny, sýry)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPASTUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci - pracovník do výrobny (uzeniny, sýry).

místo výkonu práce: Michelská 792/2, Michle kontakt: Stupka, tel.: kontakt, 9:00 - 15:00, e-mail: kontakt balení uzenin, sýrů obsluha vakuovacího stroje práce s nářezákem (automat, manuál) práce s etiketovací váhou Zaměstnanecké slevy na produkty, osobní finanční ohodnocení.

Společnost

SPASTUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Michelská 792, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPASTUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPASTUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému