Skvěle placená práce pro všechny věkové kategorie

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Malá rodinná firma hledá nové kolegy do svého týmu! Nabízíme práci v centru Brna, v domácím prostředí a v přátelském kolektivu, Flexibilní pracovní doba, mzda až 200Kč/hod a mnoho další...

Moderní call centrum Ebbico s.r.o. hledá nové kolegy do svého týmu! Pracuj v centru Brna v přátelském kolektivu, kde se budeš cítit jako doma! Výhodou je volba směn podle vlastních možností, takže je práce vhodná i pro maminky s dětmi nebo studenty. Hledáme komunikativní lidi s chutí k práci, kteří dokáží pracovat minimálně 20 hodin týdně. Mzda až 200Kč/hodinu. Tak neváhej  a kontaktuj naše personální oddělení!


Společnost

Ebbico s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Operátor v oboru Zákaznický servis

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ebbico s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ebbico s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému