Pracovník stravovacího provozu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pečovatelské centrum Praha 7 hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři speciálních diet - pracovník stravovacího provozu.

Místo výkonu práce: Pečovatelské centrum Praha 7 Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt, na základě nich poté proběhne výběrové řízení. Požadavky : - vyučení v oboru kuchař/ka, znalost práce s PC, dobrý zdravotní stav, výhodou je praxe v oboru Případný tel. kontakt kontaktv časech PO-PÁ 8-13.

Lokalita pracoviště

Kamenická 622, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři speciálních diet

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 930 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pečovatelské centrum Praha 7 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pečovatelské centrum Praha 7 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému