Opraváři stavebních strojů a hydrauliky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost J + M ZIKMUND, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení - opraváři stavebních strojů a hydrauliky.

Místo výkonu práce: Na Radouči č.p. 1221 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(po-pá, 6-20 hod.) nebo osobně (na adrese místa výkonu práce 6-14:30 hod.) Náplň práce: demontáž a kompletace hydraulických válců, servis stavebních strojů atd. Požadavky: ŘP sk. B, ostatní skupiny výhodou, praxe v oboru, samostatnost, pracovitost, učenlivost, zručnost. Pracovní doba: po-pá 6-14:30 hod. Zaměstnanecké výhody: finanční ohodnocení ver formě prémií.

Společnost

J + M ZIKMUND, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Radouči 1221, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J + M ZIKMUND, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost J + M ZIKMUND, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému