Montér leteckých interiérů, zámečník pro kovodílnu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zodiac Galleys Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - montér leteckých interiérů, zámečník pro kovodílnu.

Náplň práce: - výroba a úpravy menších podsestav pro kuchyňské moduly do letadel (boxy, dvířka, pracovní desky, ...) - převážně jemná zámečnická výroba podle strojařské technické dokumentace Požadavky: - vyučen nejlépe v oboru zámečník nebo podobném - praxe v oboru (alespoň školní) - manuální zručnost podmínkou - zámečnické dovednosti - nutná znalost čtení technické dokumentace - zájem učit se nové dovednosti a zlepšovat výsledky své práce - zodpovědný přístup k práci - práce ve 2 směnném režimu Nabízíme: - zajímavou práci v leteckém průmyslu - moderní pracovní prostředí - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - kurzy anglického jazyka - nástupní plat od 19000,- Kč, plat po zkušební době cca 21000 - 23000 Kč. vč bonusové složky mzdy (součástí je 1000 Kč docházkový bonus) - další přivýdělek je možný při přesčasové práci - příspěvek na dojíždění

Lokalita pracoviště

Univerzitní 1119, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zodiac Galleys Europe s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zodiac Galleys Europe s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému