OPERÁTOR/-KA VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AMULET logistic, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátor/-ka výroby.

Česká firma AMULET logistic, a.s. spolupracuje s předními firmami v oblasti automobilového průmyslu, výroby hraček, gumárenství apod. Místo výkonu práce: Nový Hrádek. Směnnost: jednosměnný provoz (pracovní doba od 06:00 hod. do 14:00 hod.). Zaměstnání vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s docházením do firmy - pracovní místo zaměstnavatel přizpůsobí Vašim potřebám. Náplň práce: jednoduché montáže kovových výrobků; práce s jednoduchými nástroji, které Vám usnadní práci; kontrola výrobků, neboť kvalita je zásadou zaměstnavatele. Požadavky: min. základní vzdělání; manuální zručnost; schopnost samostatné práce; pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost; ochota učit se nové věci; dobrý zrak. Nabízené výhody: zaměstnavatel ocení Vaše výsledky; motivující finanční ohodnocení; zaučení na danou činnost a podporu od nadřízených; příjemný pracovní kolektiv, který drží pospolu; plně hrazené stravenky v hodnotě 85,- Kč; možnost profesního a osobního růstu; podporu ve vzdělávání formou kurzů; další zaměstnanecké výhody a benefity. Kontakt - Vondroušová Veronika, DiS.; tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

AMULET logistic, a.s.

Lokalita pracoviště

Doly 272, 549 22 Nový Hrádek (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 10 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AMULET logistic, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AMULET logistic, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému