Pracovník v nábytkářské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rostislav Polách hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - pracovník v nábytkářské výrobě.

Změna provedena dne 19.9.2016 místo výkonu práce : Ryžoviště, Rýmařovská 133 Nabízíme dlouhodobé perspektivní zaměstnání, jedná se o úkolovou práci ve výrobě čalouněného nábytku. Nevyučené zaškolíme, příspěvek na stravu + příspěvek na dopravu. Po dohodě možnost ubytování. Hlásit se na e - mail : kontakt nebo na tel. č. kontakt, popř. osobně na výše uvedené adrese Z : 9.9.2016

Společnost

Rostislav Polách

Lokalita pracoviště

Rýmařovská 133, 793 56 Ryžoviště, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rostislav Polách výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rostislav Polách o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému