konzultanti příchozí zákaznické linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RWE Zákaznické služby, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - konzultanti příchozí zákaznické linky.

Náplň práce: - telefonická komunikace se zákazníky skupiny RWE - ovyřizování požadavků zákazníků - oposkytování informací o produktovém portfoliu RWE - prodej produktů společnosti RWE Profesní předpoklady: - SŠ vzdělání - velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, znalost SAP CRM, IS-U výhodou Osobnostní předpoklady: - příjemný projev a pro zákaznická orientace - předpoklady být dobrým prodejcem - energie, nadšení a vytrvalost - samostatnost a odpovědnost Jiné: - směnný provoz - příchozí linka v době 6 - 22 - směna 7,5 hodiny/den, pozvolný nástup na směny - možnost zkrácených úvazků po zaškolení - zajímavé finanční ohodnocení - již u nástupu fixní mzda ve výši 15 000,- Kč - 17 000 Kč dle dosavadních zkušeností - variabilní složka mzdy 15-20% z fixu podle pracovních výsledků - navíc neomezené provize z prodejů - navýšení mzdy po zapracování - 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna s náhradou mzdy - strukturovaný systém kariérního růstu, osobní rozvoj - příspěvek na stravování - po zapracování - nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů - sport, kultura, jazykové kurzy, cestování, životní a penzijní připojištění a jiné - již proplacené vstupní školení od špiček v oboru (6 týdnů) - zaměstnanecké akce, příjemné pracovní prostředí KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail

Lokalita pracoviště

Ostravská 737, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RWE Zákaznické služby, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RWE Zákaznické služby, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému