PRACOVNÍCI PRO RANNÍ ROZNOS NOVIN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) - pracovníci pro ranní roznos novin.

Nástup ihned. Kontakt telefonicky paní Waischornová tel.: kontaktnebo kontakt. Vaší pracovní náplní bude: ranní doručování denního tisku do schránek předplatitelů - Prostějov a okolí, které vám nezabere déle jak 3 hodiny denně, doručování pěší pochůzkou. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, odpovědnost, uvítáme ty, kteří již mají zkušenosti s touto činností. Nabízíme Vám: časově nenáročnou práci vhodnou také pro aktivní důchodce, studenty a osoby na MD/RD, zaměstnání formou dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti, práci v šestidenním pracovním cyklu (pondělí - sobota), práci v časných ranních hodinách (cca 5:00- 7:30 hodin).

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Janáčkova 3160, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 63 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému