Pracovníci ostrahy, strážní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - pracovníci ostrahy, strážní.

Pracoviště: Pražská 396/23, Rumburk 2 - Horní Jindřichov, 408 01 Rumburk. Požadavky: Požadujeme: * vhodné pro studenty, důchodce aj. * čistý trestní rejstřík * časová flexibilita * spolehlivost a pečlivost Nabízíme: * nejprve sjednána práce na Dohodu o provedení práce, po zapracování možnost práce na HPP * hlídání admin.budov a vstupní recepce, vrátnic, skladů, prodejen, staveb * možnost zajištění ubytování * plně hrazený pracovní oděv * zajištění certifikace k výkonu práce strážného V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis s telefonickým kontaktem na Vás, popřípadě volejte pro více info Pondělí až Pátek v čase 8:00 - 16:00 kontaktnebo ZDARMA infolinku kontakt. Výběrové řízení pak na adrese: Moskevská 63, 101 00 Praha 10, popř. Středočeský kraj - termín dle telefonické domluvy

Společnost

DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka

Lokalita pracoviště

Rumburk, 408 01 Rumburk, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému