BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SECURITAS ČR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - bezpečnostní pracovník/-ce.

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-CE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny, místo výkonu práce ČSOB - call centrum, Hradec Králové - Požadujeme: min. vzdělání střední odborné s výučním listem, bezúhonnost, certifikát strážný 68-008-E výhodou, ochotu pracovat denní a noční služby - Nabízíme: možnost profesního růstu, po roce trvání pracovního poměru příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek ke mzdě 12.000,- Kč/rok - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt nebo volejte na tel.: kontakt(pí. Horáková)

Společnost

SECURITAS ČR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hradec Králové, Hradec Králové, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SECURITAS ČR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SECURITAS ČR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému