Recepční/Hlídač/ostraha majetku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DETEKTÍVNA INFORMAČNÁ SLUŽBA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - recepční/hlídač/ostraha majetku.

Místo výkonu práce: Revoluční 1336, Nýřany Hledáme pro dlouhodobou spolupráci pracovníky na ostrahu různých objektů (admin.budovy a vstupní recepce, sklady, prodejny, stavby). NÁSTUP IHNED! Požadujeme: - vhodné pro studenty, důchodce aj. - výpis z trestního rejstříku - vhodné pro studenty, důchodce - časová flexibilita - spolehlivost a pečlivost Nabízíme: - práce na Dohodu o provedení práce - po zapracování možnost práce na HPP - hlídání admin.budov a vstupní recepce, vrátnic, skladů, prodejen, staveb - odměna 70,- Kč/hod. + odměny - možnost zajištění ubytování - plně hrazený pracovní oděv - zajištění certifikace k výkonu práce strážného - nástup: IHNED V případě zájmu o spolupráci zašlete prosím Váš životopis s telefonickým kontaktem na Vás, popřípadě volejte pro více info kontaktnebo ZDARMA infolinku kontakt.

Společnost

DETEKTÍVNA INFORMAČNÁ SLUŽBA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Revoluční 1336, 330 23 Nýřany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DETEKTÍVNA INFORMAČNÁ SLUŽBA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DETEKTÍVNA INFORMAČNÁ SLUŽBA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému