Přepážkový pracovník Fio banky, a.s.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RM-S FINANCE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví konzultanti v peněžnictví - přepážkový pracovník fio banky, a.s..

Pracovní náplň: Pracovní náplní jsou komplexní makléřské služby pro klienty, sjednávání smluv se zákazníky a přijímání pokynů k obchodním transakcím klientů. Příjem a výdej hotovosti a získávání nových klientů z řad registrovaných zájemců o služby Fio banky. Požadujeme:středoškolské vzdělání, základní znalost kapitálových trhů,reprezentativní vystupování a prodejní schopnosti,uživatelská znalost Internetu a MS Office,samostatnost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení,znalost anglického jazyka výhodou. Nabízíme:šanci na seberealizaci,práci v mladém týmu ve stabilní finanční skupině,odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů,příležitost pro končící studenty hledající praxi ve finanční sféře.

Společnost

RM-S FINANCE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

náměstí Míru 115, 568 02 Svitavy 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RM-S FINANCE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RM-S FINANCE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému