ŘIDIČ MKD po Evropě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CARGOSPRINT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič mkd po evropě.

Co vás čeká: - řízení autopřepravníku s nástavbou a vlekem Kaessbohrer Vario/Supertrans - trasy po Evropě - nakládky a vykládky vozidel, kontrola a evidence nákladu - možné být víkendy doma - nové kolegy bez praxe rádi zaučíme Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - řidičský průkaz C+E, průkaz profesní způsobilosti a kartu do tachografu - věk minimálně 21 let - odpovědný přístup a flexibilitu - chuť dále se zlepšovat Co vám můžeme nabídnout: - nadprůměrné mzdové ohodnocení - možnost dalšího růstu mzdy - garantovaný výplatní termín - osobní přístup při řešení situací - rovné jednání a spolehlivost - dojezdy - práci na HPP - slevu na PHM - výhodný telefonní tarif Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Společnost

CARGOSPRINT, s.r.o.

Lokalita pracoviště

České mládeže 138, 460 06 Liberec 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 38 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

11.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CARGOSPRINT, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CARGOSPRINT, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému