přípravář výroby pro CNC stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - přípravář výroby pro cnc stroje.

Náplň práce:kompletní příprava výroby po stránce technické a administrativní včetně zpracování na PC pro CNC stroje Požadované vzdělání: SŠ odborná nábytkářská nebo technického směru Praxe: praxe v oboru nutná Požadavek: dobrá znalost práce na PC - MS Office Nástup: možný ihned Platové zařazení: nástupní plat 25.000,- Kč / měsíc Pracoviště: Losiná u Plzně Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hodin Adresa pro zaslání profesního životopisu: kontakt Kontaktní osoba: Hadáčková Lenka - tel. kontakt- 6

Lokalita pracoviště

Losiná 301, 332 04 Nezvěstice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému