Všeobecný/á účetní, mzdy + personalistika

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GSZ Tooling s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní - všeobecný/á účetní, mzdy + personalistika.

Pro naši společnost, zabývající se kovovýrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici všeobecný/á účetní, mzdová účetní a personalistika. Náplní práce je kompletní vedení účetnictví včetně zpracování a přiznání DPH, silniční daně, majetkové daně, vyhotovení měsíční a roční uzávěrky, zpracování mezd. Požadavky: - Znalost finančního a mzdového účetnictví - Min. středoškolské vzdělání ekonomického zaměření - Znalost účetního programu MoneyS3 - Praxe min. 5 let na stejné nebo podobné pozici - Znalost NJ nebo AJ výhodou Nabízíme: - Práce na jednu směnu - Nástupní plat 19.000,- Kč - Stravenky Své životopisy možno i v německém nebo anglickém jazyce zasílejte na e-mail kontakt Místo výkonu práce: Potoční 143, Mimoň

Společnost

GSZ Tooling s.r.o.

Lokalita pracoviště

Potoční 143, 471 24 Mimoň, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • mzdové účetnictví

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina
  • Němčina
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GSZ Tooling s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GSZ Tooling s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému