Vedoucí střediska

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUREST, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - vedoucí střediska.

Místo výkonu práce: Bakovská č.p. 36 294 02 Kněžmost Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt, kontakt(po-pá, 7-16 hod.), e-mailem: kontakt nebo osobně (na adrese místa výkonu práce, po-pá, 7:30-14:30 hod.) Náplň práce: samostatné vedení malého kolektivu, jednání s dodavateli a klientem, objednávání zboží, sestavování jídelních lístků, práce na PC a pokladně. Požadavky: flexibilita, ochota, příjemné vystupování. Mzda: 15000+20% prémie.

Společnost

EUREST, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Bakovská 36, 294 02 Kněžmost (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUREST, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUREST, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému