Administrativní pracovník/pracovnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CARMAA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/pracovnice.

Místo výkonu práce Přelouč Požadavky: - dobré orientační schopnosti - odolnost vůči stresu, komounikativnost, flexibilita - anglický jazyk slovem i písmem - německý jazyk slovem i písmem - zkušenosti v automotive Náplň práce: - oslovování zákazníků, fakturace, příprava podkladů pro účetnictví, zpracování pracovních výkazů, inventura, kontrola dodacích listů, vypracování prezentací Nástup možný ihned První kontakt - telefonicky na čísle kontakt - emailem na adrese kontakt

Společnost

CARMAA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pardubická 956, 535 01 Přelouč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CARMAA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CARMAA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému