specialista marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vodňanská drůbež, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista marketingu.

Náplň práce: - plánování marketingových kampaní, tvorba media plánu a spotřebitelských soutěží, - výběr, faktické tvoření a zajištění tištěné inzerce nebo venkovní reklamy, - zápisy, PR články dle potřeby, analýzy, reporting, - správa webových stránek, - příprava prezentací, - odpovědnost za PR akce, výstavy apod. Požadavky: - SŠ nebo VŠ, - praxe a základní znalosti o všeobecném marketingu, - orientace ve správě sociálních sítí a komunikace v sociálních sítí podmínkou - správa webových stránek podmínkou - základní znalost grafických programů od společnosti Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop) - uživatelská znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) - řidičský průkaz skup. B - komunikativnost, flexibilita, organizační schopnosti - nástup možný ihned Zaměstnanecké benefity: 22 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění a další. Nástupní mzda: od 20.000,- Kč měsíčně. Přihlášky zasílejte na adresu obchodní společnosti k rukám paní Ladislavy Kovářové, personalistky nebo e-mailem na adresu: kontakt, Tel.: kontakt Mob.: kontakt

Lokalita pracoviště

Radomilická 886, 389 01 Vodňany (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vodňanská drůbež, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vodňanská drůbež, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému