Manuální práce s ubytováním PRO VŠECHNY !

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 19 500 - 22 000 Kč / Měsíc

Náplň práce • Jednoduchá obsluhu poloautomatických strojů • Kontrolu kvality výrobků dle specifikací a návodů • Dodržovaní 5S. Co to je? Základní pravidlo s důrazem na předepsané standardy a pořádku na pracovišti

Náplň práce

  • Jednoduchá obsluhu poloautomatických strojů
  • Kontrolu kvality výrobků dle specifikací a návodů
  • Dodržovaní 5S. Co to je? Základní pravidlo s důrazem na předepsané standardy a pořádku na pracovišti

Nástup: 19.9.2016 a 26.9.2016
Místo : Pardubice
Směny: 8 hodinové (ranní, odpolední, noční) – víkendy volné
Plat: 16 000,-kč čistého

Ideální uchazeč:

  • Vzdělání: Odborná škola s výučním listem
  • Pracovní zkušenosti: nevyžadují se – zaškolí
  • Vaše vlastnosti
    • Smysl pro dodržování pořádku a stanovených předpisů
    • Dochvilnost
    • Nadšení pro týmovou spolupráci

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti - Praxi v Japonské firmě a kontakt s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost stravování ve firmě - Nechcete si do práce vařit? O to se postará naše jídelna.
  • Příspěvek na dopravu a bydlení- Budete k nám dojíždět z daleka? Dostanete příspěvek na dopravu.
  • BYDLENÍ ZDARMA – nabízíme možnost zdarma bydlení formou ubytovny
  • 20 dní dovolené - spokojení zaměstnanci jsou pro nás to nejdůležitější.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis

Společnost

Jobs 4 Joy SE

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 501-1 500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Pardubický kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Montážní dělník v oboru Výroba

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 500 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jobs 4 Joy SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jobs 4 Joy SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému