Účetní

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Direct Accounting je účetní kancelář poskytující účetní služby v rámci ČR a zároveň provozovatel cloudového účetního systému iÚčto. V současnosti hledáme spolupracovníka/spolupracovnici na pozici Účetní.

Samostatná(ý) účetní

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Samostatné zpracování účetnictví a daňové evidence pro české i zahraniční subjekty, účetní závěrky, daňová přiznání, účetní supervize, komunikace s klienty, účetní poradenství, zastupování před příslušnými úřady a spolupráce s daňovými poradci.

POŽADUJEME

- min. 2 letá praxe v účetnictví
- zkušenost s externím zpracováním klientského účetnictví výhodou
- ukončené SŠ/VŠ vzdělání
- dobré komunikační schopnosti a zkušenost s jednáním s klienty
- znalost daňových zákonů (na lepší než základní úrovni)
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
- samostatnost, spolehlivost, schopnost vysokého pracovního nasazení, časová flexibilita
- znalost MS Excel
- schopnost sledování průběhu více zakázek / klientů zároveň
- znalost některého moderního účetního sytému výhodou

NABÍZÍME

- zajímavá práce

- možnost podílet s na vývoji a testování účetního systému iÚčto

- příjemné pracovní prostředí  a kolektiv v Praze - Vysočanech

- profesní růst a odborné vzdělávání

- dobré mzdové ohodnocení

- možnost práce i na částečný úvazek nebo ŽL a po zapracování lze občasně pracovat z domova

NÁSTUP

ihned nebo dohodou

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

V případě, že se rozhodnete reagovat na naši nabídku a Váš profil bude odpovídat kritériím pracovní pozice, bude Váš životopis postoupen k dalšímu posouzení.

Vyhovující kandidáty obvykle do 2 týdnů oslovujeme s návrhem termínu osobního pohovoru. Pokud Vás nebudeme do 2 týdnů kontaktovat, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení. Z kapacitních důvodů bohužel nejsme schopni odpovědět na reakce všech uchazečů.

Děkujeme za pochopení.

Společnost

Direct Accounting, s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Lisabonská 799, 19000 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Konzultant v ekonomii a podnikových financích, Fakturant, Asistent auditora, Specialista účetnictví, Účetní referent

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Káva a voda zdarma
  • Klouzavá pracovní doba
  • Práce v centru města
  • Možné pracovat z domova
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • podvojné účetnictví - absolvent / začátečník
  • účetnictví - absolvent / začátečník
  • samostatnost - absolvent / začátečník
  • pečlivost - absolvent / začátečník
  • Důslednost a spolehlivost - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - mírně pokročilý
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Direct Accounting, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Direct Accounting, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému