Dispečer/ka těžké a nadměrné dopravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost APB - PLZEŇ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři - dispečer/ka těžké a nadměrné dopravy.

Kontakt: tel.: kontakt, e-mail: kontakt Nabízíme: jistotu práce u ryze české firmy s dlouholetou tradicí, příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování, odborné zaškolení, pravidelný výplatní termín, smlouvu na dobu neurčitou Mzda od 25.000,-- + prémie, odměny Požadujeme: vzdělání ÚSO dopravního směru, praxi min. 1 rok, ŘP sk. B (C + E), samostatnou dopravu do sídla firmy, časovou nezávislost, znalost NJ nebo AJ, ochotu cestovat po celé ČR. Nástup dle domluvy.

Společnost

APB - PLZEŇ a.s.

Lokalita pracoviště

Losiná 303, 332 04 Nezvěstice (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dopravní dispečeři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti APB - PLZEŇ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost APB - PLZEŇ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému