Obchodně finanční konzultant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FinHorkáKV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - obchodně finanční konzultant/ka.

KONZULTACE NA DOPORUČENKY Z ÚP JE NUTNÉ DOMLUVIT PŘEDEM NA TEL.kontakt Obchodně finanční konzultant/ka Firma zabývající se více než 20 let finančními konzultacemi, hledá nové spolupracovníky. Klientům nabízíme konzultace v širokém spektru variant řešení jejich individuálních záměrů a potřeb a následný dlouholetý servis. Požadujeme: minimálně střední odborné vzdělání s maturitou čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B výhodou výborné komunikační a prezentační schopnosti samostatnost a spolehlivost, časovou flexibilitu nadšení a zájem o práci, znalost práce na PC podmínkou, možnost práce i na částečný úvazek/brigáda/ Náplň práce: komunikace s klienty, prezentace variant řešení, zpracování projektů a administrativa s tím spojená Nabízíme: osobní rozvoj a kariérní růst zajímavou práci, vzdělání pružnou pracovní dobu pozice je vhodná i pro studenty, absolventy a OZP nástup možný ihned Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete nám svůj životopis na email: kontakt

Společnost

FinHorkáKV s.r.o.

Lokalita pracoviště

2. května 3070, 760 01 Zlín 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční analytik v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 7 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FinHorkáKV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FinHorkáKV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému