operátor stáčení čpavku, operátor III

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lovochemie, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - operátor stáčení čpavku, operátor iii.

místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57 410 02 Lovosice. Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá pro výrobní úsek vhodné kandidáty na pozici: Operátor stáčení čpavku (Operátor III) Náplň práce: ˘ Řízení provozu stáčení čpavku a skladu čpavku ˘ Obsluha a kontrola technologického zařízení ˘ Manipulace s chemickými látkami ˘ Bezpečnost práce v kolejišti ˘ Spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu Požadujeme: ˘ Středoškolské vzdělání v oboru chemie či technického směru (mechanika/ strojírenství) ˘ Manuální zručnost ˘ Dobrý zdravotní stav ˘ Směnný provoz Nabízíme: ˘ odpovídající finanční ohodnocení ˘ zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí ˘ práci na hlavní pracovní poměr ˘ možnost dalšího profesního a osobního rozvoje ˘ zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání) ˘ závodní stravování Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů. Zaměstnanecké výhody, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci. Své životopisy posílejte na kontakt, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: kontakt, kontakt(Petra Šmídová).denně od 8.00 do 14.00 hodin.

Společnost

Lovochemie, a.s.

Lokalita pracoviště

Terezínská 57, 410 02 Lovosice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lovochemie, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lovochemie, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému