Směnoví mistři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROF SVAR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - směnoví mistři.

Místo výkonu práce: Přestavlcká č.p. 1474 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: telefonicky: kontaktnebo emailem: kontakt Požadavky: SŠ vzdělání, AJ/NJ základní, Zkušenost s vedením kolektivu, Znalost PC, MS Office, Řidičský průkaz skupiny B, VZV výhodou Pracovní náplň: vedení plánu směn a jeho plnění, zajištění plnění všech úkolů na svěřených pracovištích, zpracování podkladů pro mzdy. V případě zájmu a poskytnutí bližších informací nás kontaktujte. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění a důchodové připojištění, 5 týdnů dovolené.

Společnost

PROF SVAR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Přestavlcká 1474, 295 01 Mnichovo Hradiště, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROF SVAR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROF SVAR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému