Zástupce/kyně vedoucího výroby ve strojírenské firmě s výrobou do zahraničí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MIJA - MENMARK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - zástupce/kyně vedoucího výroby ve strojírenské firmě s výrobou do zahraničí.

Místo výkonu: Ostrava, Kunčičky, 718 00 (Střádalů 644/76, 718 00 Ostrava 18) Kontakt: Spurný Radim Ing.,e-mail: kontakt Pracovní úvazek: plný (5/ 40), Trvalý pracovní poměr na 1rok s 3 měsíční zkušební dobou, s možností prodloužení na dobu neurčitou po 1 roce. Požadujeme: - vyučení ve strojní oboru ukončené maturitní zkouškou, VŠ vzdělání v oboru strojním výhodou - znalost výkresové dokumentace a zkušenosti se svařováním - znalost na PC + program AutoCad, Inventor - čistý trestní rejstřík - znalost anglického (německého) jazyka - spolehlivost, dochvilnost, pracovitost, schopnost učit se novým věcem, loajalita vůči firmě Nástupní plat 24.000Kč, po zaškolení + prémie, cílové odměny, zaručený platový růst, benefity, kvalifikační a odborný růst

Společnost

MIJA - MENMARK, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Střádalů 644, 718 00 Ostrava 18 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MIJA - MENMARK, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MIJA - MENMARK, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému