Skladníci s řidičským oprávněním sk. B

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Direct Online Services (Europe) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladníci s řidičským oprávněním sk. b.

Místo pracoviště: - Obchodní 107, 251 01 Čestlice Prvotní kontakt: - tel.: kontakt, kontakt, Po-Pá od 14:00 do 17:00 - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B bez poskvrny, praxe min. 5 let - zkušenost s řízením firemního vozidla a zavážkou k zákazníkům - fyzická zdatnost - flexibilita, přesčasy dle potřeby - spolehlivost - kladný a proaktivní přístup k práce - anglický jazyk, řidičksý průkaz sk. C+E výhodou - nástup okamžitě Nabízíme: - zázemí úspěšné společnosti - v případě pohodové spolupráce smlouva na dobu neurčitou - dovolená navíc - osobní ohodnocení až 3 000,-/měsíc - příspěvek na stravování Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na stravování, osobní ohodnocení, dovolená navíc

Společnost

Direct Online Services (Europe) s.r.o.

Lokalita pracoviště

Obchodní 107, 251 01 Říčany u Prahy (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Direct Online Services (Europe) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Direct Online Services (Europe) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému