Zdravotní sestra pro práci v terénu s osobami se zdravotním postižením a duševním onemocněním

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sdružení "Piafa" ve Vyškově hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - zdravotní sestra pro práci v terénu s osobami se zdravotním postižením a duševním onemocněním.

Jsme poskytovatelem zdravotně sociálních služeb a hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Zdravotní sestra pro práci v terénu s osobami se zdravotním postižením a duševním onemocněním Požadujeme: - odpovídající zdravotnické vzdělání, - praxe a kurzy výhodou, - komunikativnost, zodpovědnost a spolehlivost, - ochotu stále tvořit a vzdělávat se. U nás najdete: - příjemné pracovní prostředí, netradiční možnosti seberealizace, různorodou a kreativní práci (hiporehabilitace, canisterapie, volnočasové aktivity pro rodiny s dětmi). NÁSTUP DLE DOHODY! Kontakt: J. Podrápská, ředitelka, kontakt, kontakt

Společnost

Sdružení "Piafa" ve Vyškově

Lokalita pracoviště

Žerotínova 727, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sdružení "Piafa" ve Vyškově výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sdružení "Piafa" ve Vyškově o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému