LÍHŇAŘ - RYBÁŘSKÝ DĚLNÍK (s možností ubytování) /DPP, DPČ - HPP/

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Český rybářský svaz,místní organizace Frýdlant nad Ostravicí hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v rybářství - líhňař - rybářský dělník (s možností ubytování) /dpp, dpč - hpp/.

C04 (DPP, DPČ - HPP) 19/9/2016 nejdříve na DPP nebo DPČ, po zapracování přechod na HPP; vyučení v oboru rybářství (Rybářská škola Vodňany, Třeboň), ŘP sk. B, flexibilita, samostatnost, spolehlivost Zaměstnanecké výhody - byt, ubytování Kontakt - telefonicky, e-mailem - viz výše

Společnost

Český rybářský svaz,místní organizace Frýdlant nad Ostravicí

Lokalita pracoviště

Pstruží 214, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Český rybářský svaz,místní organizace Frýdlant nad Ostravicí výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Český rybářský svaz,místní organizace Frýdlant nad Ostravicí o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému