Člen výjezdové skupiny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HEROS GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - člen výjezdové skupiny.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří V současné době hledáme schopného člověka na hlavní pracovní poměr na pozici člena výjezdové skupiny - strážný pouze pro noční směny. ZÁKLADNÍ PODMÍNKOU JE CHUŤ DO PRÁCE! Dále požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, čistý výpis z rejstříku trestů, fyzickou kondici Mzda: 69,10,- Kč/hod. + zákonné příplatky za noční směny ve výši 10% Nástup: ihned Směny: 12-hodinové

Společnost

HEROS GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Moráni 5357, 430 01 Chomutov 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HEROS GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HEROS GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému