Strážný

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost cba corporation a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - strážný.

Místo výkonu práce: Hl.m. Praha Kontakt: Tylčeová Petra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, tel.kontakt Po - Pá 9:00 - 16:00hod. Hledáme pracovníky ostrahy, pro objekty v Praze, 12ti hodinové směny. Možnost práce na HPP nebo na DPP. Nástup ihned, odměna 80Kč/hod. čistého. Požadujeme trestní bezúhonnost. Nabízíme dohodu při plánování směn, vyplácení mezd v dohodnutém termínu. V případě zájmu volejte na kontakt

Společnost

cba corporation a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 92 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti cba corporation a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost cba corporation a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému