Strážný/á - výjezdová skupina - OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PCO VIDOCQ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážný/á - výjezdová skupina - ozp.

STRÁŽNÝ/Á - VÝJEZDOVÁ SKUPINA - OZP - Pracoviště Jičín. Pracovní pozice je vytvořena pouze pro OZP dle § 75 zákona o zaměstnanosti 435/2004 Sb. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: kontakt nebo volejte na tel.: kontaktp. Baudyš. Požadujeme ŘP sk. B, výhodou certifikát strážného, trestní bezúhonnost, spolehlivost.

Společnost

PCO VIDOCQ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na jihu 553, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PCO VIDOCQ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PCO VIDOCQ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému