obchodník/ce s hutním materiálem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FORTE STEEL, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje - obchodník/ce s hutním materiálem.

Pracoviště: tř. Masarykova 169, 698 01 Veselí nad Moravou. Praxe v oboru - nezbytnou podmínkou je znalost problematiky hutních materiálů a znalost trhu s hutním materiálem - uchazeči bez této znalosti nebudou zařazení do výběrového řízení. Znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel), ŘP sk. B, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, jistota při jednáních se zákazníky, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost. Zázemí stabilní firmy - stravenky, příspěvek na důchodové spoření atd. Kontakt na tel. kontakt, na mail: kontakt, osobně.

Společnost

FORTE STEEL, s.r.o.

Lokalita pracoviště

tř. Masarykova 169, 698 01 Veselí nad Moravou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORTE STEEL, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORTE STEEL, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému