Mediální konzultant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RADIO UNITED SERVICES s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - mediální konzultant/ka.

Náplň práce - Akvizice nových klientů - Péče o stávající klienty - Tvorba návrhů reklamních kampaní - Uzavíraní smluv a zajištění jejich realizace Nabízíme - Zázemí silné mediální společnosti - Profesní zaškolení - Rozsáhlý systém bonusů závislých na výkonnosti - Služební vůz, telefon, kancelář Požadujeme - Minimální středoškolské vzdělání zakončené maturitou - Práce na PC - MS Office - Dobré komunikační schopnosti a vystupování - Řidičský průkaz sk. B - Zkušenosti s obchodním vyjednávání výhodou Strukturovaný životopis s kontaktem zasílejte na mail: kontakt

Společnost

RADIO UNITED SERVICES s.r.o.

Lokalita pracoviště

Husova 741, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RADIO UNITED SERVICES s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RADIO UNITED SERVICES s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému