ROZPOČTÁŘ/-KA, FAKTURANT/-KA, PŘÍPRAVÁŘ/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DOMEČEK-HK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Rozpočtáři specialisté - rozpočtář/-ka, fakturant/-ka, přípravář/-ka.

ROZPOČTÁŘ/-KA, FAKTURANT/-KA, PŘÍPRAVÁŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: sestavování a kontrola rozpočtů, evidence a kontrola výkazů výměr, příprava staveb, poptávky materiálů u subdodavatelů - Požadujeme: SŠ/VŠ stavební, studijní obor - pozemní stavby výhodou, orientaci v technické dokumentaci, praxi na podobné pozici (není podmínkou), počítačové znalosti - MIKROSOFT EXCEL - pokročilý, KROS - pokročilý, AUTOCAD - základy - Nabízíme: zázemí stabilní firmy, služební telefon a notebook, mimořádné odměny - V případě zájmu volejte Po-Pá od 8:00 do 15:00 h. na tel.: kontakt(pí. Dohnalová)

Společnost

DOMEČEK-HK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hradec Králové, Hradec Králové, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Referent kalkulací, cen, rozpočtů v oboru Ostatní
Alternativní názvy profese: Rozpočtáři specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DOMEČEK-HK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DOMEČEK-HK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému