Dělník v odpadovém hospodářství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FCC Česká republika, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení - dělník v odpadovém hospodářství.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontaktv době PO - PA od 13,00 - 13,30 hod.a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří (Dräger, Průmyslová zóna Verne) Nabízíme pozici dělníka v odpadovém hospodářství. Náplň práce - třídění a následná likvidace odpadu. Práce u lisu a lisování kartonu, folie. Pouze ranní směna 6:00 - 14:30

Společnost

FCC Česká republika, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 3, 431 51 Klášterec nad Ohří 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FCC Česká republika, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FCC Česká republika, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému